Президент України Володимир Зеленський заявив, що російський диктатор володимир путін готується до нового весняного наступу.
Зеленський каже, що «путін намагається виграти час і готується до весняного наступу». Під удар можуть потрапити Сумщина та Харківщина. Про це український президент заявив в інтерв'ю Le Figaro.
За словами Володимира Зеленського, путін хотів розпочати цю операцію 8 місяців тому. Однак завдяки наступу в Курській області Україна завадила йому це зробити.
Президент підкреслив, що у зв’язку з цим очільнику кремля тепер «потрібен час».
Тим часом Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що через збільшення інтенсивності дій противника та намаганням ворога витіснити і перевести бойові дії на територію Сумщини, він працював у Сумській області в бригадах ДШВ, морської піхоти, територіальної оборони, механізованих та деяких інших підрозділах.
Сирський зауважив, що вивчив проблемні питання із забезпечення бойових дій, а також прийняв рішення про поповнення боєприпасів, дронів та переміщення резервів.
Нагадаємо, за минулу добу на Харківщині відбулось шість спроб атак противника: ворог двічі намагався прорвати оборонні рубежі наших захисників у бік Вовчанська. На Куп’янському напрямку вчора відбулося чотири атаки загарбників. Наші оборонці відбивали штурмові дії противника неподалік Голубівки та Загризового.