
15:30, 23 квітня
Надійне джерело
У лікарні помер постраждалий від атаки дронів

Вчора близько першої години дня Харків та його передмістя зазнали масованої атаки безпілотниками – зафіксовано 14 влучань. Дванадцять дронів вразили чотири райони міста: Шевченківський, Салтівський, Новобаварський та Київський.
Обстріли тривали протягом 41 хвилини, з 12:55 до 13:36. Внаслідок атаки за медичною допомогою звернулися десятеро людей. Двоє осіб, які перебували в автомобілі в Київському районі, куди влучив ворожий дрон, були госпіталізовані.
Один з постраждалих помер в лікарні. Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.
На жаль, у лікарні помер чоловік 1963 року народження, який був вчора важко поранений внаслідок масованої атаки ударними безпілотниками по Харкову.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...